Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Tradiční Den zdraví letos na novém místě

Jak odnaučit kuřáky jejich zlozvyku, měření glykémie, nebo jak zjistit, že jsme si správně umyli ruce. Nově budeme také malovat a líčit rány, jako ve filmu. Pravidelný Den zdraví se bude letos konat v novém kabátě. Z nemocnice jsme ho přesunuli do jihlavského obchodního centra Citypark.
 

 
 

Preventivní prohlídky mohou zachránit život. I když se totiž cítíte dobře, může u vás začínat některé onemocnění, které je zatím bez příznaků: „Touto akcí chceme upozornit na důležitost prevence a odpovědnost každého z nás za své zdraví. Chodit k lékaři na preventivní prohlídky rozhodně není zbytečné, a to by si lidé měli uvědomit,“ říká náměstkyně ošetřovatelské péče jihlavské nemocnice Hana Hladíková s tím, že lidé procházející kolem stánků Dne zdraví by se na pár minut mohli zastavit a zkontrolovat svůj stav.

Nově jsme akci přesunuli do obchodního centra Citypark. Na místě budou zdravotníci určovat hladinu glykémie, měřit se bude měřit oxid uhličitý v plicích a nabídnuta pomoc Poradny pro odvykání kouření. Epidemiologická sestra ukáže, jak si správně umýt a vydezinfikovat ruce a vysvětlí, proč je správné mytí rukou důležité.  Nutriční terapeuti poradí ohledně výživy, porodní asistentky představí novinky pro nastávající maminky. Na místě bude poradna pro dárce krve i kostní dřeně, zdravotníci také podají informace pro ty, kteří čekají na výměnu kyčelních a kolenních kloubů. Zástupci Krajské hygienické stanice poví více o očkování.

Novinku na Dni zdraví ocení všichni milovníci filmů. Naši zdravotníci z operačních sálů nalíčí zájemcům poranění a ukáží ošetření a také to, jak se šije rána.

 

Den zdraví pro veřejnost se koná v jihlavském obchodním centru Citypark v pátek 29. dubna mezi 10-18 hodinou. Těšíme se na Vás!

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

web

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 20.4.2022 / 20.4.2022

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies