Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Projekty realizované oddělením ICT v roce 2011

 

 
 

ibm_storageIBM System Storage DS3512 - datové úložiště pro systém PACS


Digitální podoba rentgenových snímků je dnes neodmyslitelnou součástí lékařské diagnostiky. Velkou, ale ne jedinou výhodou je to, že takto zpracované rentgenové snímky jsou distribuavetelné ve velice krátkém čase jak uvnitř nemocnice, tak také mimo ni.

Více informací naleznete v přiloženém pdf spouboru zde.

 


WiFi2HP Networking Wireless - bezdrátová síť WiFi v jihlavské nemocnici


Nemožnost pacienta připojit se k internetu nebyla jedinou oblastí, kde jsme absenci bezdrátové technologie WiFi cítili. V době zvyšujícího se tlaku na elektronizaci zdravotnictví jsme nuceni vytvářet prostředí, které dokáže takovým výzvám čelit.

Více informací naleznete v přiloženém pdf spouboru zde.


druwa

Druva inSync - řešení problematiky zálohování mobilních zařízení


Rostoucí požadavky na mobilitu nás nutily k hledání vhodného řešení, jak co nejefektivněji chránit firemní data, která na mobilních technologiích provozujeme. S jistým odstupem času a získaným zkušenostem jsme přesvědčeni o tom, že konečná volba pro softwarový produkt Druva inSync byla tou správnou a že jsme nasadili velice efektivní a sofistikované řešení, splňující veškeré naše požadavky.

Více informací naleznete v přiloženém pdf spouboru zde.


sharepoint

SharePoint Foundation 2010 - intranetový portál jihlavské nemocnice


Intranetový portál v jihlavské nemocnici funguje již více jak 10 let. V prvopočátku šlo a vlastní webové portály a aplikace, které bylo stále složitější udržovat provozuschopné s reflektováním aktuálních požadavků uživatelů i samotné organizace. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli v roce 2005 uvést do provozu produkt Microsoft SharePoint Services v2.

Více informací naleznete v přiloženém pdf spouboru zde.


exchange

Exchange server 2010 - konsolidace poštovních serverů jihlavské nemocnice


Roztříštěnost mailových účtů našich uživatelů na více produktech nás vedlo ke konsolidaci poštovních serverů a díky produktu Microsoft Exchange 2010 jsme dokázali sjednotit veškerou mailovou komunikaci a nabídnout tak našim zaměstnancům identický přístup ke své mailové poště - zejména v uživatelsky přívětivém prostředí Outlook Web Access.

Více informací naleznete v přiloženém pdf spouboru zde.

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 9.3.2011 / 9.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Logistika > Úsek informačních a komunikačních technologií > Aktuální a uskutečněné projekty > Rok 2011

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies