Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Projekt Edukační a informační platforma onkologických center pro podporu a modernizaci vzdělávání v lékařských a příbuzných medicínských oborech

 
 
 
 

Cíl projektu:

Cílem projektu je rozšířit odborné dovednosti odborných onkologů a posílit jejich vzájemnou komunikaci. V rámci projektu bude vybudována sdílená informační výuková platforma pro propojení komplexních onkologických center a vysokých škol pomocí moderních informačních nástrojů.

Konkrétně půjde o vybudování centrální interaktivní aplikace společného datového referenčního skladu propojeného s lokálními aplikacemi realizovanými v jednotlivých centrech. Centrální aplikace bude zpřístupňovat cílové skupině dosud nedostupné informace o protinádorové péči a jejích výsledcích přímo z informačních zdrojů zdravotnických zařízení,“ uvedl MUDr. Lubomír Slavíček, odborný garant projektu za Nemocnici Jihlava.

Cílová skupina:

Cílovou skupinou projektu jsou odborní pracovníci zdravotnických zařízení, akademičtí pracovníci VŠ a dále postgraduální studenti lékařských oborů, zejména oboru onkologie.

Realizace:

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Koordinátorem projektu je Masarykova univerzita. Nemocnice Jihlava je jedním z 11 partnerů projektu (dalšími partnery jsou Masarykův onkologický ústav, Thomayerova nemocnice, FN Olomouc, Krajská zdravotní, a.s., FN Plzeň, Krajská nemocnice Liberec, FN Ostrava, FN Hradec Králové, FN Motol, Všeobecná fakultní nemocnice).

ICOP

 

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Komplexní onkologické centrum Nemocnice Jihlava > Projekt Edukační a informační platforma onkologických center pro podporu a modernizaci vzdělávání v lékařských a příbuzných medicínských oborech

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies