Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Pro děti šlápneme do pedálů!

V sobotu na jihlavském Vysočina festu šlápneme do pedálů pro děti. Desítky lidí by tak díky své síle a výkonu mohli pomoci získat peníze na opravu pokoje pro hospitalizované děti. Svaly si už na výkon masírují sestřičky i lékaři.
 

 
 

Pro dětské oddělení jihlavské nemocnice se na oranžovém kole Nadace ČEZ šlape už druhý rok. Loni v létě se podařilo 50 tisíc korun získat na Sázavafestu. Letos se kolo přesouvá do krajského města Vysočiny. Výkon mohou všichni návštěvníci Vysočina festu ukázat v sobotu odpoledne: „Samotné šlapání bude na oranžovém kole v sobotu 12. července od půl čtvrté odpoledne do devíti hodin do večera. Slavnostní předání šeku proběhne po koncertě Davida Kollera na hlavním podiu zhruba o půl jedenácté,“ upřesňuje Jana Štefánková z Nadace ČEZ s tím, že každý může šlapat minutu a částka se přičítá podle intenzity záběru.

Za vyšlapané peníze by dětské oddělení rádo opravilo další pokoj pro hospitalizované děti a jejich doprovod. Šlapání zahájí primář dětského oddělení Martin Zimen: „Přijďte nás podpořit. Kdo z dětského oddělení nebude sloužit, půjde šlapat, takže sestřičky i lékaře čeká velký sportovní výkon,“ usmívá se. Těšíme se na Vás!

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 9.7.2014 / 9.7.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies