Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy

Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se obnovila téměř po roce.
 

 
 

„Je jasné, že před takovou operací si člověk hledá dostupné informace na internetu, zjišťuje více o zákroku a má obavy. Na setkání, které proběhne, se vše dozví přímo od našich lékařů,“ vysvětluje vrchní sestra ortopedicko-traumatologického oddělení Magdaléna Lavičková a primář Přemysl Kohout doplňuje konkrétnější program: „Řekneme, co si mají pacienti před operací zajistit, co si s sebou mají vzít do nemocnice, jaká je tam čeká příprava před operací, jak bude probíhat pooperační a rehabilitační péče.“

Edukační setkání pacientů před totální endoprotézou kyčelního a kolenního kloubu proběhne ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice (první patro pavilon A nad informačním centrem) v pátek 18. června od 13 hodin.

Vstup je zdarma a rezervace není nutná. Potřeba je ale mít negativní antigenní nebo PCR test, případně doložit, že je účastník alespoň 22 dní po první dávce očkování. Na místě nabízíme provedení antigenního testu, ale zájemci musí přijít půl hodiny před začátkem. Nutný je také mít s sebou respirátor. Na místě budeme dodržovat rozestupy a k dispozici bude také dezinfekce rukou. Těšíme se na Vás.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 8.6.2021 / 8.6.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies