Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Pacientům chceme s vámi nadělit nový pokoj

Pět opravených pokojů. Takové je skóre Vánočního pokoje jihlavské nemocnice. Díky dárcům chceme i letos pořídit zázemí v novém kabátě. Akce se rozjíždí měsíc před Štědrým dnem. Letos by měli mít hezké Vánoce na rehabilitaci, kde zdravotníci pečují nejčastěji o pacienty po úrazech, ortopedických operacích, ale i o pacienty s neurologickými obtížemi.
 

 
 

Princip Vánočního pokoje je jednoduchý. Na stránkách www.nemji.cz/vanocnipokoj si vyberete věc, na kterou chcete přispět. Napíšete nám položku, kterou jste si vybrali, a my zašleme platební podklady a na stránkách ji označíme jako obsazenou. Peníze na vybavení bychom chtěli vybrat do Štědrého dne.

Letos půjde o opravu a vybavení pokoje na rehabilitačním oddělení. Tam jsou nejčastěji hospitalizováni pacienti po úrazech, ortopedických operacích či s neurologickými potížemi a tráví v pokoji často i mnoho týdnů. Na oddělení by chtěli investovat do nové koupelny, výmalby, postele i rehabilitačních pomůcek. „Rádi bychom zvelebili prostředí, které na pacienty během pobytu u nás působí. Chceme, aby se u nás cítili dobře právě i díky nově opravenému pokoji,“ říkají primářka oddělení Drahomíra Škodová a vrchní terapeutka Jana Ciprušová.

Kdo si vybere danou věc na stránce www.nemji.cz/vanocnipokoj, zašle informaci na vědomí na email: zachrlovam@nemji.cz. My Vám napíšeme číslo účtu, kam můžete zaslat částku, zapíšeme Vás na seznam dárců a vyškrtneme položku jako zakoupenou. Pomozte nám splnit přání dalším pacientům a pořídit jim další Vánoční pokoj. Zvelebit se podařilo za pět let už pět pokojů, a to na dětském, traumatologickém, gynekologickém, onkologickém a geriatrickém oddělení. Tomu na rehabilitačním oddělení dáme nový kabát během roku 2019. Děkujeme předem všem, kteří budou chtít pomoci!

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

webwebobrobrweb

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 21.11.2018 / 21.11.2018

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze