Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

O rakovině prsu promluvíme veřejně

Rakovina prsu už není strašákem jen pro ženy v letech, ale týká se i mladých dívek a žen. Tento typ rakoviny je nejčastějším zhoubným nádorem žen a poslední roky boří mýty, že postihuje pouze ženy starší 45 let, pro které je doporučovaná a hrazená prevence. V jihlavské nemocnici se léčí také pacientky, kterým ještě nebylo 30 let.
 

 
 

Chceme proto upozornit na to, že na lékařskou prohlídku není nikdy dost brzy. Jihlavská nemocnice nabízí možnost vyšetření nejmodernějším a nejšetrnějším mamografem na Vysočině. V loňském roce se v jihlavské nemocnici nechalo vyšetřit 6988 žen. Rakovina prsu byla diagnostikována u 31 z nich.

Pomozte nám rozšířit osvětu a zachránit životy dalších žen. Ve čtvrtek 13. listopadu ve 14. hodin ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice proběhne moderovaná beseda s Michaelou Beitlovou. Ženou, která rakovinu prsu prodělala a může se tak podělit o osobní zkušenosti. Nyní je manažerkou občanského sdružení „Nejsi na to sama", která pomáhá právě ženám s rakovinou prsu.

Veřejnost se bude moci na cokoli zeptat také lékařky jihlavské nemocnice Olivie Havránkové. Rakovina není tabu, pojďte si poslechnout zkušenosti lidí, kteří léčbou prošli a dozvíte se více také o prevenci. Těšíme se na vás!

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice       

web

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 5.11.2014 / 5.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies