Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

O rakovině promluvíme veřejně, měřit se bude zdarma tlak

Lékaři onkologického oddělení jihlavské nemocnice promluví o své práci. Ve středu 15. října 2014 se koná již čtvrtá konference určená veřejnosti. Lidé se budou moci zdravotníků na cokoli zeptat, dozví se novinky z léčby a oboru a zhlédnou v premiéře jedinečné video ze zákulisí oddělení.
 

 
 

Konference se koná ve středu 15. října 2014 od 15. hodin v sídle Kraje Vysočina. Mohou tak přijít i lidé po práci, nebo studenti po škole. Posluchače čeká pět čtvrthodinových přednášek zdravotníků, například o biologické léčbě, nebo práci v chemoterapeutickém stacionáři. Po každé přednášce bude možnost se odborníků na cokoli k tématu zeptat.

Kromě přednášek bude na místě také stánek VZP, kde se mohou zájemci seznámit například s preventivními programy pojišťovny a měřit se bude také tlak a BMI.

Po zahájení konference se mohou návštěvníci těšit na zhlédnutí krátkého unikátního videa ze zákulisí oddělení. Konference je určená pro širokou veřejnost. Asi každý z nás má ve svém okolí někoho, koho se problematika týká. Těšíme se na Vás!

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 7.10.2014 / 7.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies