Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Na Den zdraví zachytili lékaři pacienty s podezřením na rakovinu kůže

Prevence má smysl. Opět to ukázal dnešní Den zdraví. V kožní ambulanci odhalili lékaři dva pacienty s patologickým nálezem na kůži. Dalším stovkám lidí se změřil cholesterol, tlak, nebo glykémie.
 

 
 

Den zdraví se uskutečnil opět po půl roce.  Zájemcům se měřil cholesterol u stánku Státního zdravotního ústavu. Bez objednání bylo přístupné mamografické vyšetření, kuřákům se měřil oxid uhličitý v plicích: „Několik lidí se objednalo do naší Poradny na odvykání kouření,“ udává vrchní sestra plicního oddělení Hana Musilová.

Ukázali jsme také, jak si správně mýt ruce a proč je to tak důležité. U stánku VZP měřili tlak a speciální váhou BMI a další hodnoty. Na místě byla Nutriční poradna Indica se speciální váhou, která ukázala procento tuku v těle či metabolický věk, na který se cítí Vaše tělo. V kožní ambulanci se lékaři zaměřili na znaménka. Právě tam přišli dva pacienti s patologickým nálezem na kůži. U dalšího stánku zástupce firmy Hartmann pomohl zájemcům s výběrem správných inkontinenčních pomůcek.

Další Den zdraví plánujeme udělat opět za půl roku a to na jaře 2015. Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii stránek.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice        

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 26.11.2014 / 26.11.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies