Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Mladí fotbalisté přinesli dětem dárky

Mladí fotbalisté i letos před Vánocemi potěšili nejmenší pacienty jihlavské nemocnice. Přinesli s sebou dárky, na které se sami složili. Letos navíc návštěvu nemocnice spojili s dárcovstvím krve.
 

 
 

Mladí fotbalisté dnes donesli dětem dárky i se svými trenéry. Letos šlo už o sedmý rok, kdy se rozhodli udělat radost nejmenším pacientům a vykouzlit jim na tváři úsměv. Za těch několik let se se z jejich návštěvy stala již tradice: „Každý rok k nám přicházejí nové tváře, některé zůstávají stejné. Vždy se na kluky těšíme a pro děti je jejich návštěva rozptýlením,“ říká vrchní sestra dětského oddělení Simona Hájková. Primář oddělení Martin Zimen jedním dechem dodává, že prosinec je pro malé pacienty zaplněný událostmi: „Třeba hned zítra dopoledne je připravená hraná pohádka s hudebním vystoupením. Předvánoční čas je u nás oproti zbytku roku programově plný.“

 

Poděkování za uskutečnění akce patří fotbalovým týmům U21, U19, U17, U16, jejich trenérům a také rozhodčím. „Akce se uskutečnila i díky šéftrenérovi panu Morkusovi a také díky paní Kosakové, Šeré, Vašíčkové, Kolářové, Podhorské a pánům Reichovi, Nejedlému, Hájkovi, Vlčkovi a firmám Made, Kofola, Mattoni, Comon, Inženýrským službám a Kraj Vysočina v zastoupení Ing. Jany Fialové,“ vyjmenovává dlouholetá organizátorka Radka Kounková. Na akci přispěli i hráči Lukáš Masopust, Lukáš Kryštůfek a Vojtěch Přeučil. Za dětmi přišli také moderátoři Hitrádia Vysočina Jirka s Helou. Všichni popřáli dětem i jejich rodičům hezké svátky a brzké uzdravení.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice        

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 11.12.2014 / 11.12.2014

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze