Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Maminky si z naší porodnice přinesou nově domů dárek

Novinku pro maminky si připravili v jihlavské porodnici. Domů si odnesou otisky nožiček svého miminka na kartičce, která jde zarámovat, nebo vložit do vzpomínkové knihy. S otiskem pomůžou rodičům sestřičky z novorozeneckého oddělení.
 

 
 

„Chtěli jsme, aby si rodiče společně s miminkem přinesli z porodnice domů i nějakou drobnost od nás. Kartička s otiskem nohy jejich miminka to přesně splňuje. Od maminek víme, že právě otisk mají doma v plánu, tak snad tuto novinku přivítají,“ říká primářka gynekologicko-porodnického oddělení Petra Herboltová.

Otisk nezávadnou barvou provedou zdravotní sestřičky: „Kartička jde potom zarámovat, nebo vložit do knížky jako vzpomínku na jeden z nejdůležitějších životních okamžiků. Chceme i tímto poděkovat, že si rodiče vybrali právě naši porodnici,“ dodává primář dětského oddělení Martin Zimen.

Letos se zatím v jihlavské porodnici narodilo 129 dětí, za celý loňský rok to bylo 1272 dětí. Čtvrtina maminek si jihlavskou porodnici vybere přesto, že k ní nemá trvalým bydlištěm spádově blízko.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

ARO

ARO

ARO

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 13.2.2023 / 13.2.2023

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies