Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Lůžkové oddělení a metabolická JIP

 

 
 

INTERNÍ ODDĚLENÍ

Vnitřní lékařství je oborem klinické medicíny, zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou onemocnění vnitřních orgánů. Interní oddělení Nemocnice Jihlava zajišťuje péči o nemocné Jihlavska. V některých oborech má působení pro celý kraj Vysočina (revmatologie,  gastroenterologie). Organizačně je  členěno na složku ambulantní a lůžkovou.

STANDARDNÍ LUŽKOVÉ ODDĚLENÍ

Lůžková část interního oddělení se nachází ve 2. podlaží pavilonu E Nemocnice a disponuje 61 standardními lůžky na 2 stanicích - interna C, D. Pokoje jsou 2-3  lůžkové, vybavené signalizačním zařízením, centrálním rozvodem kyslíku a polohovatelnými lůžky. Na každém oddělení jsou 3 pokoje  vybaveny samostatným sociálním zařízením a 1 nadstandardní pokoj s vlastním sociálním zařízením, elektricky ovládaným lůžkem, televizí,  lednicí, možností připojení na internet a přistýlkou pro eventuální doprovod pacienta.  Oddělení C je zaměřeno na problematiku onemocnění trávicího traktu, chorob žláz s vnitřní sekrecí a revmatologické nemoci, oddělení D na choroby ledvin a diabetes mellitus a jeho komplikace.

Oddělení C

Vedoucí lékař:

 

MUDr.Ondřej Filip

Staniční sestra:

Bc. Čeperová Dagmar, DiS 

Telefon:

567 157 106, 437

Fax:

567 157 681

 

Oddělení D

Vedoucí lékař:

 

MUDr.Martina Kopáčková

Staniční sestra:

Jana Neubauerová, DiS.

Telefon:

567 157 638, 404

Fax:

567 157 681

JEDNOTKA INTENZIVNÍ PÉČE

Jednotka intenzivní péče  je umístěna ve 2.podlaží pavilonu urgentní a intenzivní medicíny a je určena k hospitalizaci nemocných se závažným onemocněním, především metabolických poruch, septických stavů a selhání funkce vnitřních orgánů. Disponuje 9 lůžky, z nichž 4 jsou umístěna v samostatných boxech. 

Vedoucí lékař:

MUDr.Martin Winkler

Staniční sestra:

Jana Pruknerová

Telefon:

567 157 174, 173

Fax:

567 157 681

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 14.3.2007 / 14.3.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Oddělení geriatrické a následné péče > Historie oddělení

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies