Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Konference s kardiovaskulární tématikou pro nelékaře

Čtvrtý říjnový den se v jihlavském Dělnickém domě sejdou nelékařští zdravotničtí pracovníci, aby si vyslechli necelou desítku přednášek o problematice péče o pacienty s kardiovaskulárním onemocněním.
 

 
 

Konference, kterou spolupořádá Nemocnice Jihlava společně s Aesculap Akademií a Českou asociací sester, je součástí projektu MZČR „Prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí nelékařských zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků ve zdravotnictví se zaměřením na odborné profesní vzdělávání v manažerských dovednostech“, spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Konference bude doplněna dvěma odpoledními semináři.

 

Součástí konference i seminářů budou vedle kardiologické problematiky také následující témata: právní povědomí, etické normy chování, přístup k pacientům, komunikace, řízení kvality a bezpečnosti pacientů a zaměstnanců atd.

 

Tato akce je zařazena do celoživotního vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků a bude ohodnocena příslušným počtem kreditů. Účastnický poplatky bude při splnění podmínek projektu hrazen ze zdrojů MZ ČR a ESF EU. Pokud Vás akce zaujala, přihlaste se na ni zde: www.aesculap-akademie.cz.

 

 
Zodpovídá: Ing. Veronika Pysková
Vytvořeno / změněno: 29.7.2011 / 29.7.2011

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies