Prodejna FLOP
Prodejnu
FLOP najdete nad hlavním vchodem jihlavské nemocnice (v 1. patře pavilonu A). Nabízí potraviny,
čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, lahůdky, drogistické zboží. Koupíte tam také kávu.
Otevírací
doba: Po - Ne 6:30 – 18:30
Bufet Slunečnice
Bufet se nachází v přízemí na spojovací chodbě mezi pavilony A a B. V bufetu si můžete vybrat z širokého sortimentů výrobku, pečiva, zákusků, mléčných výrobků. V prostorách bufetu je možnost posezení u stolků, kde si v klidu můžete vychutnat šálek kávy či čaje.
Otevírací doba: Po - Pá 06:45 - 16:30, So - Ne 14:00 - 16:00
Prodejna květin
Prodejna květin a dárkových předmětů, nabízí velmi široký sortiment řezaných, pokojových květin, spousty doplňků, keramiky. Prodejna je umístěna před oddělením zobrazovacích metod ve spojovací chodbě mezi Nemocnicí Jihlava a Domem zdraví.
Otevírací doba: Po - Pá 07:00 - 15:30, So - Ne zavřeno
Kontakt: 603 181 404 (vedoucí květinky)
731 371 654, 567 157 222
Manikúra, pedikúra
Nachází na spojovací chodbě v přízemí u magnetické resonance. Objednání po předchozí domluvě.
HS Elegance Paruky, doplňky
Obchod se nachází v 1. patře pavilonu A (nad informačním centrem).
Otevírací doba: Po,St,Čt 08:30 - 15:00, Út 08:30 - 16:00, Pá 08:30 - 14:00
Prodejna textilu
Prodejna textilu se nachází v přízemí gynekologicko-porodnického pavilonu.
Otevírací doba: Po - Pá 07:00 - 16:00, Ne 14:00 - 17:00
Bankomaty České spořitelny a Komerční banky
Bankomat se nachází v pavilonu A (ve vestibulu Nemocnice Jihlava) vedle prodejny květin. Bankomat je k dispozici pacientům, i ostatním klientům, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Duchovní služba v Nemocnici Jihlava
Každou sobotu v 15:30 hodin je zde sloužena mše svatá. Přede mší svatou je možnost návštěvy katolického kněze u nemocných. Pokud Vám Váš zdravotní stav nedovolí se zúčastnit se sobotní mše svaté a máte zájem o setkání s knězem, nahlaste prosím svou žádost na informačním centru nemocnice. Musí být uvedeno jméno, oddělení, číslo pokoje a druh služby (zpověď, svaté přijímání, svátost nemocných, modlitba).
V sobotu od 12:30 hodin navštěvují oddělení nemocnice pomocnice Farního úřadu a Vaše setkání s knězem zprostředkují. V případě nutnosti (nebezpečí smrti) okamžitě zavolejte do Kláštera bratří minoritů – Matky Boží, Kosmákova 45, Jihlava. Telefon: +420 567 303 604 Podle charty práv pacientů by měl být duchovnímu umožněn přístup.
Nápojové automaty
V prostorách nemocnice jsou umístěny automaty na teplé nápoje, studené nápoje, cukrovinky a bagety. Automaty se nachází ve veřejně přístupných zónách (chodby), takže je k nim přístup 24 hodin denně.
Veřejný internet
V nemocnici Jihlava je možno využít služby veřejného internetu prostřednictvím dostupné wifi sítě NemJi_free.
Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Nabízené služby
web & design WEBHOUSE®, redakční systém vismo® | Přihlásit se | PC verze