Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Kilo za kilo aneb 31.200 Kč pro dětské oddělení

Jedni hubli, druzí nabírali. Společným úsilím však všichni přispívali na dobrou věc. Za každý kilogram hmotnosti, který se účastníkům soutěže KILO ZA KILO, uspořádané fitcentrem Fitpeople, podařilo zhubnout nebo přibrat, bylo 100 Kč převedeno ve prospěch dětského oddělení jihlavské nemocnice.
 

 
 

Celková částka se vyšplhala na 31.200 Kč a dne 15. srpna byla zástupci fitcentra Fitpeople předána dětskému oddělení jihlavské nemocnice.

Do soutěže se zapojilo 169 lidí. Obrovský zájem ze strany veřejnosti potvrzuje Lukáš Topinka, dvojnásobný mistr světa v kulturistice: „Účast v soutěži byla opravdu vysoká a chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kdo se zúčastnili, a také těm, kteří přispěli i nad rámec soutěže finančně. Přínosem pro naše klienty i pro nováčky jistě byla možnost nechat si sestavit jídelníček a využít rad osobních trenérů, změnit stravovací návyky, zavést pohyb do každodenního života.“

S úsilím zhubnout nebo nabrat kilogramy se klienti Fitpeople podle Lukáše Topinky poprali se ctí. Celkem zhubli o 211 kg, nabrali svalovou hmotu 92kg.

 

Kilo za kilo

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Veronika Pysková
Vytvořeno / změněno: 15.8.2011 / 15.8.2011

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies