Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Jmenování ředitele

Dne 7.9.2010 byl do funkce ředitele jihlavské nemocnice jmenován MUDr. Lukáš Velev. Za přítomnosti zaměstnanců nemocnice přijal z úst hejtmana kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka jmenování do funkce ředitele Nemocnice Jihlava. Vedle hejtmana byl z řad krajských zástupců přítomen také náměstek Ing. Libor Joukl, náměstek Ing. Vladimír Novotný a vedoucí odboru zdravotnictví MUDr. Lukáš Kettner
 

 
 

Dne 7.9.2010 byl do funkce ředitele jihlavské nemocnice jmenován MUDr. Lukáš Velev.

 

Za přítomnosti zaměstnanců nemocnice přijal MUDr. Lukáš Velev z úst hejtmana kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka jmenování do funkce ředitele Nemocnice Jihlava. Vedle hejtmana byl z řad krajských zástupců přítomen také náměstek Ing. Libor Joukl, náměstek Ing. Vladimír Novotný a vedoucí odboru zdravotnictví MUDr. Lukáš Kettner. Všichni přítomní shodně vyjádřili přání, aby současný ředitel nebyl ředitelem na krátké období, aby vytvořil tým lidí, se kterým nemocnici povede v následujícím období a že ho čeká nelehký úkol - udržet nemocnici s vyrovnaným hospodařením, zvládnout chystané stavební akce (výstavba nového pavilonu urgentní a intensivní péče, rekonstrukce interního pavilonu) a vybudovat co nejlepší jméno jihlavské nemocnice.

 

MUDr. Lukáš Velev vzešel z řad zaměstnanců, kde v poslední době zastával funkci náměstka pro léčebnou péči. Zároveň pracoval na chirurgickém oddělení jako cévní specialista. Délka jeho působení v jihlavské nemocnici dosáhla právě v letošním roce dvaceti let.  "Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům nemocnice za vynikající práci, kterou odvádí. Zároveň bych chtěl požádat všechny zaměstnance o spolupráci, protože vedení nemocnice není v silách jednotlivce - musí to být týmová práce." uvedl nový ředitel během svého jmenování.

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 8.9.2010 / 8.9.2010

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies