Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Jihlavská nemocnice mění kotelnu. Opravy budou stát desítky milionů.

Kotelna v jihlavské nemocnici projde v následujících měsících kompletní rekonstrukcí. Budova, která zajišťuje teplo pro celý areál, se bude opravovat ve dvou etapách téměř rok. Práce a technologie vyjdou na desítky milionů korun.
 

 
 

Budova, která se nachází u vjezdu z ulice U Cvičiště, dodává teplo pro celou jihlavskou nemocnici. Investovat se bude do technologií i stavebních prací: „Vymění se kotle, kogenerační jednotky, rekonstruovat se budou inženýrské sítě,“ jmenuje provozně technický náměstek Alexander Filip.

 

Kotelna dodává teplo do celého areálu největší nemocnice v Kraji Vysočina, která čítá přes 700 lůžek a zaměstnává 1600 lidí, je také jedním z největších zaměstnavatelů v kraji. Ročně přijme kolem 25 tisíc hospitalizovaných pacientů a zdravotníci ošetří zhruba 370 tisíc ambulantních pacientů.

 

Stavba se předává tento týden a práce budou kompletně hotové na konci září příštího roku. Probíhat budou ve dvou etapách. Stavební úpravy by měly být hotové do konce dubna příštího roku a poté budou probíhat instalace technologií. Investorem je Kraj Vysočina a náklady jsou bez mála 50 milionů korun včetně DPH.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

obrobrobr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 20.10.2021 / 20.10.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies