Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Jihlavská lékařka bude vzdělávat kolegy z celého světa

Ze zkušeností lékařky kožního oddělení jihlavské nemocnice Zuzany Nevoralové budou čerpat zdravotníci z celého světa. Zúčastnila se dermatologického kongresu v Kodani, kde si ji vybrali k natáčení ve studiu na odborné téma. Materiál se použije na vzdělávací webové stránky lékařů, které využívají lékaři ze všech světadílů.
 

 
 

V Kodani se v říjnu konala největší dermatologická akce v roce, kdy se kongresu zúčastnilo deset tisíc lidí ze všech kontinentů. Mezi hlavní témata patřily choroby v obličeji. Lékařka Zuzana Nevoralová vede Akné poradnu jihlavské nemocnice a je také místopředsedkyní sekce Akné a obličejové dermatózy České dermatovenerologické společnosti. V Kodani přednášela o vzácné formě akné nazývané fulminantní akné. Dostala se mezi třináct vybraných lékařů, kteří o dané problematice povídali před kamerou. Natáčený materiál bude využit pro vzdělávací webové stránky lékařů celého světa.

V současné době se lékařka Zuzana Nevoralová připravuje jako jediná za Českou republiku na celosvětové setkání lékařů specializujících se na léčbu akné a růžovky, které se bude konat v Praze. Na místě budou diskutovány zkušenosti z jednotlivých zemí a nové možnosti léčby.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

obr
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 10.11.2015 / 10.11.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies