Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Informace pro uživatele eAmbulance

Všichni uživatelé krajského objednávkového systému eAmbulance mohou od dnešního dne využít výrazně jednodušší způsob, jak vytvořit svoji objednávku do ambulancí. Nyní nově funguje možnost jednorázového objednání k lékaři bez nutnosti přihlášení se.
 

 
 

 

Po výběru příslušné nemocniční ambulance je potřeba vypsat nutné základní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo a kontaktní údaj (email nebo telefon). Po vyplnění bude objednávka uložena a informace/potvrzení přijde uživateli na zadaný kontakt. Takto vytvořená rezervace je jednorázová, bez možnosti další změny nebo zrušení, pro další objednání je třeba postupovat opět stejným způsobem.

 

Zabezpečené osobní účty jsou nadále beze změny a zůstávají aktivní pro všechny, kteří je mají. Výhodou účtů je možnost další správy zadaných rezervací k lékaři, jednodušší vytvoření více rezervací v případě chronických pacientů nebo jednodušší možnost vytvářet rezervace nejen pro sebe, ale zároveň pro zastupované osoby např. děti. Zrušení zadané rezervace nebo její změna je tak nadále možná jen pro rezervace vytvořené v osobním účtu. Systém naleznete na www.eambulance.cz,

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 23.8.2022 / 23.8.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies