Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Informace pro pacienty

 

 
 

Vážení pacienti,


Prosíme nadále nenavštěvujte Nemocnici bez závažného důvodu ohrožujícího Vaše zdraví, chráíte tím před rizikem nákazy virem COVID-19 zdraví své i zdravotníků, které můžete potřebovat, až budete opravdu nemocní.


přicházíte - li k plánovanému příjmu k hospitalizaci, hlásíte se i nyní na Kontaktním centru Nemocnice Jihlava. Budete odeslání poté rovnou na příslušné oddělení, kde Vás přijme lékař.


K plánovanému přijetí je zcela nezbytné platné (ne starší než 14 dní před výkonem) interní předoperační vyšetření. Toto vyšetření si obstarává sám pacient u svého praktického lékaře. Pacient je rovněž povinen svého praktického lékaře informovat o plánovaném výkonu v nejbližším možné době po objednání a stanovení termínu operace, aby tento byl schopen vyšetření včas realizovat.

Pacient přijímán k plánovanému výkonu bez platného předoperačního vyšetření nemůže být operován a výkon bude zrušen.


Při onemocnění pacienta objednaného na plánovaný výkon i nesouvisejícím s plánovaným výkonem, je výkon, u něhož není riziko z prodlení, obvykle nutno odložit, je-li to možné, a to především v zájmu bezpečí pacienta a ochrany jeho zdraví (infekční nemoci dýchacího systému, kardiologické či metabolické potíže a další nově vzniklé stavy) . Pacient je povinen informovat lékaře chirurgické ambulance osobně či telefonicky o vzniklé nemoci, která realizaci výkonu komplikuje a výkon přeobjednat / zrušit.


Při příjmu do nemocnice je vyžadováno podepsaní „Informovaného souhlasu“ ("Pozitivního reverzu")  – dokumentu, podpisem kterého pacient potvrzuje souhlas s hospitalizací, určuje komu se můžou podávat informace o jeho zdravotnímu stavu a další záležitosti týkající se jeho soukromí během hospitalizace.

 Jaké je znění Informovaného souhlasu?

Klikněte zde.

Naopak jestli vám bude doporučena hospitalizace v případě akutního onemocnění a vy se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete hospitalizaci odmítnout, bude od vás toto rozhodnutí vyžadováno rovněž podepsat v dokumentu „Negativní reverz“.

Pro zobrazení "Negativního reverzu" klikněte zde.

 
MUDr. Jiří Laštůvka, aktualizace : 29.4.2020
Zodpovídá: MUDr. Mgr. Petr Vylam
Vytvořeno / změněno: 11.12.2008 / 31.1.2020 | Zrušeno: 31.1.2020 | Účinnost od: 31.1.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory > OTO- Ortopedické oddělení > Ordinační hodiny

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies