Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Fotbalisté FC Vysočina nadělili hospitalizovaným dětem dárky

Pacienti z dětského oddělení jihlavské nemocnice dostali s předstihem dárky k Mikuláši a Vánocům. Peníze mezi sebou vybrali mladí fotbalisté FC Vysočina a přispěli i sponzoři klubu.
 

Odkazy


 
 

V pátek 2. 12. 2011 se již počtvrté uskutečnila akce jihlavského fotbalového klubu FC Vysočina „Vánoce v nemocnici“. Jako každý rok se iniciativy chopily dorostenecké týmy A, B, C a samozřejmě je podpořily i ženy A, B, C. Velkou zásluhu na akci mají i trenéři, kteří sehnali spoustu malých dárečků od jihlavských firem. Pozadu nezůstal ani Fanklub FC Vysočina.

„Naše poděkování patří především paní Věře Podhorské a zpěvákovi Jakubu Smolíkovi, který byl jistě příjemným dárkem pro všechny. Dále děkujeme jihlavskému pivovaru za finanční podporu, firmám Kofola, Sapeli, Službám města Jihlavy, Kraji Vysočina, videu Roland a MCDonaldovi. Naše poděkování dále patří ISM – Pavel Paska, Renatě Kosakové,  Zdeňce Šeré, Janě Vašíčkové, rodině Ujčíkových a samozřejmě paní Blance Poulové, která nás opět i s kameramanem doprovázela po celé naší cestě po nemocnici,“ posílá vzkaz FC Vysočina.

PED

Sportovci letos přišli v doprovodu zpěváka Jakuba Smolíka.

PED

 

 
Zodpovídá: Ing. Veronika Pysková
Vytvořeno / změněno: 5.12.2011 / 5.12.2011

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies