Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Elektronické objednávání k lékaři se pro pacienty zjednodušilo

Objednat se bez čekání k lékaři v jihlavské nemocnici je nyní jednodušší. Systém e@mbulance, kdy se pacienti mohou objednávat na přesný čas k lékaři, využívá více než 43 tisíc lidí na Vysočině. Noví zájemci o registraci se mohou nově přihlásit do systému pomocí účtu mojeID. Tento systém byl integrován díky spolupráci Kraje Vysočina se sdružením CZ.NIC, které službu mojeID provozuje. Pacient, který má účet mojeID, tak již nemusí s občanským průkazem k registraci osobně do nemocnice na Kontaktní centrum. Navíc bylo v nemocnici otevřeno Validační místo mojeID.
 

 
 

Nemocnice Jihlava nabízí již několik let svým pacientům možnost objednat se do vybraných více než čtyřiceti ambulancí přes systém e@mbulance, neboli pomocí internetu. K tomu, aby se pacient mohl do ambulance elektronicky objednat, potřebuje registraci do systému e@mbulance, což lze provést osobní návštěvou v Kontaktním centru nemocnice. Osobní návštěva je důležitá proto, aby nedošlo ke zneužívání systému a pacienti, kteří systém využívají, byli věrohodně identifikováni. V současné době je v systému registrováno více jak 43 tisíc pacientů. Registraci lze provést v současné době ve všech pěti nemocnicích Kraje Vysočina.

Zájemci o objednání přes e@mbulanci mohou nyní využít přihlášení do systému pomocí účtu mojeID. Ten, kdo již účet mojeID má, tak nemusí osobně navštívit naše Kontaktní centrum a provést prvotní registraci způsobem osobní návštěvy. Důvodem je zajištění důvěryhodnosti takových lidí, kteří validovaný účet mojeID vlastní.

Nadstandardní službou je, že v rámci Kontaktního centra je otevřené tzv. Validační místo  mojeID. Nejenom pro pacienty je služba zdarma.

„Validace je nejvyšším stupněm ověření účtu mojeID. Úkolem validace je jednoznačné ověření totožnosti uživatele mojeID. Takto ověřený účet mojeID pak může fungovat jako takový občanský průkaz ve světě Internetu. Validovanými údaji jsou jméno a příjmení, adresa trvalého bydliště a datum narození,“ upřesňuje vedoucí ICT oddělení jihlavské nemocnice David Zažímal. „Tímto krokem chceme pacientům nabídnout i jinou možnost registrace, která jim v konečném důsledku může poskytnout daleko více výhod, protože účet mojeID je možné využít také na mnoha jiných webových portálech než jen v systému e@mbulance,“ dodává.

Bližší informace lze nalézt na stránkách služby www.mojeID.cz nebo na stránkách www.nemji.cz.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 3.12.2015 / 3.12.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies