Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Doprovodné programy dětského oddělení - archiv dokumentů

ALTTA
 
 
 

Doprovodné programy na dětském oddělení NJ nabízí a umožňují dětem zpříjemnění pobytu v nemocnici. Můžete děti motivovat návštěvou klauna, dobrovolníků, kteří nám jednou týdně připravují maňáskové představení nebo paní učitelkou z mateřské školy a základní školy, které se dětem během pobytu věnují. Novinkou je  zapojení se do projektu "Celé Česko čte dětem. Každý pátek dochází na oddělení dobrovolníci číst dětem pohádky.

Děti, které měly možnost navštívit v rámci školky edukační program "Nebojte se nemocnice", mají menší výhodu - vědí, kde budou spát, znají prostředí, jsou seznámeny s postupy  vyšetření,mohly si osahat nástroje, navštívily naši hernu, viděly spousty hraček a proto se s pobytem vyrovnávají mnohem snadněji.

Pokud jste neměli tuto možnost, stačí si prohlédnout fotogalerii nebo fotografie přímo z edukačního kurzu, které jsou v NABÍDCE na levé straně stránek. Budeme rádi, pokud nám napíšete, jaké další informace postrádáte nebo by jste uvítali na stránkách dětského oddělení Nemocnice Jihlava - kontakt : hajkovas@nemji.cz

 

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Nechirurgické obory > PED – Pediatrické oddělení > Doprovodné programy dětského oddělení

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies