Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Diabetologické centrum

 

 
 

Diabetologické centrum (diabetologická, podiatrická a metabolická ambulance

Diabetologická ambulance Nemocnice Jihlava je umístěna ve 2.poschodí pavilonu E a provádí diagnostiku,edukaci, léčbu a dlouhodobé sledování pacientů s diabetes mellitus 1. i 2. typu. Zajišťuje péči o pacienty léčené inzulinovou pumpou, gestační diabetičky, nabízí kontinuální monitorace glykemie, diagnostiku a léčbu poruch metabolismu tuků – metabolická ambulance. Ve spolupráci s řadou oborů (angiologie, oční, neurologie, chirurgie) provádí prevence a včasnou diagnostiku pozdních komplikací cukrovky, především diabetickou nohou (podiatrie). Poskytuje konziliární služby pro hospitalizované diabetiky.

Podiatrická ambulance je určená diabetikům k léčbě defektů dolních končetin distálně od kotníku a k léčbě Charcotovy osteoartropatie. Pacienta odesílá ošetřující diabetolog či praktický lékař, který pečuje o diabetes pacienta. Na žádance prosíme o uvedení dosavadní léčby defektu a přiložení doposud provedených vyšetření.

Česká diabetologická společnost ČSL JEP udělila Nemocnici Jihlava statut Diabetologického centra a to pro dospělé i dětské pacienty.

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 12.6.2008 / 16.6.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Interní oddělení > Spektrum péče > Diabetologické centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies