Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Darované šátky pomůžou dětem po operacích

Šátek známých zpěváků, moderátorů, nebo herců bude možné získat na Šátkovém veletrhu v jihlavském City parku. Doplněk můžou všichni zájemci sami také darovat. Ať se rozhodnete koupit, nebo dát, pomůžete dobré věci. Výtěže poputuje dětem do nemocnice.
 

 
 

Pokud doma máte šátek, který se Vám už okoukal, nebo naopak nějaký nový kousek do svého šatníku potřebujete, ideální příležitostí pro vás bude Šátkový veletrh: „Rozhodli jsme se pomoci dobré věci, a proto jsme partnery akce a rádi poskytneme prostory. Na Šátkový veletrh tedy budou moci přijít všichni naši zákazníci. A samozřejmě nějaký šátek darujeme a přijdeme si i nový kousek pořídit a podpoříme dobrou věc,“ usmívá se manažer jihlavského obchodního centra City park Aleš Navrátil.

Šátky se rozhodly věnovat také VIP osobnosti jako Naďa Urbánková, Bohuš Matuš, Zora Jandová, Jakub Pustina, nebo moderátorky pořadu Sama doma a další. Sběrná místa jsou na informačním centru Nemocnice Jihlava a v Rádiu Jihlava v City parku. Výtěžek poputuje na dětské oddělení: „Rádi bychom pořídili pro malé pacienty infuzní pumpu, která slouží k podávání infuzní léčby,“ říká primář dětského oddělení jihlavské nemocnice Martin Zimen.

Akce vyvrcholí 4. listopadu v jihlavském nákupním centru City park, kde se bude od 10 do 19 hodin konat Šátkový veletrh. Těšíme se na všechny, kteří budou chtít šátek darovat, a nebo si ho pořídit.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

sv

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 29.9.2015 / 29.9.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies