Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Další pavilon jihlavské nemocnice dostal nový kabát

Diagnostický pavilon jihlavské nemocnice změnil tvář. Budova dostala nová okna, dveře, střechu i zateplený plášť. Pavilon označený jako „D“ je laděný do přírodních barev.
 

 
 

V pavilonu se nachází oddělení zobrazovacích metod, hematologicko-transfúzní oddělení a oddělení klinické biochemie, mikrobiologie a imunologie, učebny a lékařská knihovna. Budova se začala opravovat loňský rok.

Ve stejný čas došlo také ke změnám v hematologické ambulanci. Nově tam pacienti najdou vchod přímo z nemocnice, zatímco doposud se do ambulance museli dostat přímo z venku z neutěšeného prostoru.

Budova je z ulice Vrchlického šedá, z areálu nemocnice pískové barvy. Zateplené pláště a vyměněná okna mají v současné době už všechny lůžkové pavilony jihlavské nemocnice. Posledním, který čeká na nový plášť, je budova stravovacího provozu, kde je kuchyně a její zázemí s jídelnou. 

Celkově vyšel projekt „Úspory energií v zařízeních zřizovaných Krajem Vysočina III – Nemocnice Jihlava – diagnostický pavilon “na 18,7 milionu korun.


 

web


Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 16.1.2015 / 16.1.2015

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze