Orientační nabídka

Nemocnice Jihlava

Mobilní verze webu

Akné poradna: Zbavíme vás akné jednou provždy

Ve středu 1. září uplyne 11 let od založení „Akné poradny“ v Jihlavě, jež je jednou z pouhých dvou akné poraden v ČR. Jihlavská „Akné poradna“ je dnes již známým pojmem mezi dermatology nejen v České republice, ale i ve světě. Za 11 let jejího fungování zde byly uzdraveny stovky pacientů - nejen na těle, ale i na duši. Tento trend bude jistě pokračovat.
 

 
 

Akné poradna byla založena při kožním oddělení Nemocnice Jihlava za účelem ošetření pacientů s nejtěžšími formani akné. Nachází se ve 4. patře interního pavilonu jihlavské nemocnice. Během dosavadního fungování poradny zde bylo (vy)léčeno více než 1500 pacientů především z oblasti Vysočiny, části jižních a východních Čech a jižní Moravy. Pacienti jsou vyšetřováni každou středu nebo i v jiných dnech dle potřeby po domluvě.

 

Cílem poradny je především léčba středně těžkých a těžkých forem akné (lehké formy by měly být léčeny obvodními lékaři pro děti a dorost nebo pro dospělé), léčba pacientů s akné ve vyšším věku a léčba následných stavů po akné (především chemický LHA peeling). Léčba je prováděna v rámci zdravotního pojištění, kosmetické výkony (peelingy) jsou hrazeny pacienty. V léčbě jsou uplatňovány nemodernější evropské a světové postupy. Součástí každého vyšetření je i doporučení správné doplňkové péče o pleť.

 

Zakladatelkou a vedoucí lékařkou akné poradny je MUDr. Zuzana Nevoralová, která je místopředsedkyní Pracovní skupiny pro akné České dermatologické společnosti a členkou Vědecké rady nemocnice v Jihlavě. Akné se MUDr. Nevoralová věnuje i v rámci své přednáškové a publikační činnosti, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Doktorka každoročně organizuje celostátní konferenci „Akné a obličejové dermatózy“.


 
Zodpovídá: Ing. Veronika Pysková
Vytvořeno / změněno: 31.8.2010 / 31.8.2010

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies